O przedszkolu

Zapisy

Niepubliczne Przedszkole „NIBYLANDIA” prowadzi zapisy dzieci na rok szkolny 2020/2021 do wszystkich grup wiekowych, także do grupy obowiązkowego przygotowania przedszkolnego dla dzieci 6-letnich- „ZERÓWKA”.

Serdecznie witamy na stronie Niepublicznego Przedszkola „Nibylandia” w Częstochowie

"Nibylandia jest bajkową krainą, w której spełniają się dziecięce marzenia. To magiczne miejsce pełne słońca, ciepła i radości."

W „Nibylandii" dziecko nigdy nie jest samo. Otaczają Je inni poszukiwacze przygód, z którymi doświadcza tego, co najpiękniejsze - świata, w całej swej różnorodności. W zabawie z innymi dziećmi poznaje smak przyjaźni i radości. Pedagodzy pracujący w Nibylandii pokażą Twemu Dziecku jak wykorzystać drzemiące w Nim zdolności, energię, wyobraźnię, ciekawość i naturalną spontaniczność.

Do tego miejsca dziecko przychodzi z radością każdego dnia!

Niepubliczne Przedszkole “Nibylandia” uczestniczyło w konkursie zorganizowanym przez redakcję “Życia Częstochowy”. Dziękujemy Rodzicom za pozytywną ocenę pracy naszej placówki i oddane głosy! Otrzymaliśmy statuetkę i zaszczytny tytuł:

“PRZEDSZKOLE PRZYJAZNE DZIECIOM”

Niepubliczne Przedszkole "Nibylandia" działa na podstawie prowadzonej przez Prezydenta Miasta Częstochowy ewidencji szkół i placówek niepublicznych.

Przedszkole realizuje Podstawę Programową określoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Przedszkole podlega nadzorowi pedagogicznemu Śląskiego Kuratorium Oświaty. Ewaluacja zewnętrzna przeprowadzona przez wizytatorów Kuratorium (styczeń 2015) wykazała spełnianie przez przedszkole wymaganie państwa w obszarze "Dzieci są aktywne" na poziomie A, czyli najwyższym.

Kadrę pedagogiczną stanowią wykwalifikowani nauczyciele posiadający pełne kwalifikacje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz dodatkowo ukończone różne formy doskonalenia zawodowego niezbędne do realizacji koncepcji i zadań przedszkola.

Placówka współpracuje ze specjalistami i instytucjami wspomagającymi.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 2-6 lat. Zapisy trwają cały rok.

Przedszkole jest czynne w godzinach od 6:45 do 17:15 przez cały rok, również w wakacje. Zapewniamy dodatkową opiekę także w weekendy.

Zapraszamy. Jesteśmy pewni, że Piotruś Pan oczaruje Państwa i Wasze Dziecko.

Baza przedszkola:

sale dydaktyczne wyposażone w kolorowe i funkcjonalne mebelki – m.in. stoliki i krzesełeczka dostosowane do wzrostu dzieci, sprzęt audiowizualny: tablety edukacyjne dla każdego dziecka, tablice interaktywne, projektory, radiomagnetofony, DVD, komputery w każdej sali, drukarki; nowoczesne pomoce dydaktyczne; atrakcyjne i nowoczesne zabawki.
sala artystyczno-sportowa wyposażoną m.in. w zestawy instrumentów muzycznych dla całej grupy, płytotekę, projektor, urządzenie nagłaśniające, sztalugi i akcesoria plastyczne, sprzęt sportowy i inne.
sala kinowa
przestronna  i kolorowa szatnia
łazienki przy każdej sali
pokój nauczycielski
sekretariat
pomieszczenia kuchenne i gospodarcze
duży ogród z atrakcyjnym placem zabaw: m.in. wieża wspinaczkowa, zjeżdżalnia, huśtawki, piaskownica, drewniany tor przeszkód, drewniana lokomotywa, letnia sala dydaktyczna

CERTYFIKATY DYPLOMY

Copyright 2021 by Nibylandia